Link Asistanı Sıra Tracker vs Pro Rank Tracker vs Moz

link-asistani-sira-tracker-vs-pro-rank-tracker-vs-moz

SEO izleyiciler söz konusu olduğunda özelliklerden fiyata kadar dikkat etmeniz gereken çok şey var .

Nasıl kullanılır. Bazı rütbe denetleyicileri isteğe bağlı olarak çalışırlar. Yani, servise gidebilir ve sitenizin sıralamasını çekerek bir defalık kontrol yapabilir ve hepsi bu kadar. Diğer rütbe denetleyicileri kampanyaya dayalı olup, bir servise abone olduğunuzda ve rütbenizi otomatik olarak kontrol ettirirsiniz. Birincisi, özellikle rekabet analizi için daha uygun olma eğilimindedir. İkincisi, devam eden izleme için daha iyi olma eğilimindedir; çünkü geçmişteki kampanya geçmişi kullanarak zaman içindeki konumundaki değişikliğinizi gösterebilirler. Başka bir anlamda, bu bir rütbe denetleyicisi ve bir sıralama izleyici arasındaki farktır.
Hangi hacmi destekliyor. Bir SEO ajansı veya çok sayıda web sitesi çalıştıran büyük bir şirket iseniz, her sayfada bir kaptanın doldurulmasını gerektiren ücretsiz bir rütbe denetleyicisi kullanmak istemeyeceksiniz. Ayrıca, ücret limitleri ile uğraşmak istemiyorsunuz ve ödemeyi yapmadan 5 veya 10'dan fazla siteyi kontrol etmenizi engelleyeceksiniz. Rütbe izleyiciniz çok çeşitli anahtar kelimeleri kontrol etmediğinde bu özellikle geçerlidir; Her anahtar kelime kendi sorgusuysa, başlamadan önce bu limiti aşabilirsiniz.
Verilerin sunumu nasıl yapılır. Size bir PDF raporu veriyor mu? Başka bir yazılımda kullanmak üzere bir XLS veya CSV dosyası veriyor mu? Bu sadece web tabanlı bir okuma muydu?
Ne kadar maliyeti. Bedava mı, ucuz mu? Kullanıma veya çok katmanlı bir sisteme dayalı olarak faturalandırılmış mı? Bir defalık bir satın alma mı yoksa aylık bir ücret mi? Ne kadarını karşılayabilirsin?
Bu özelliklerden yola çıkarak, seçilen bu üç sıralama izleyici nasıl birbirlerine ayak uyduruyor?

Moz
Moz

Moz, SEO'nun en büyük isimlerinden biridir ve hemen herkes hakkında cüretkardır. SEO'daki çok az site, Moz olmasını istemeyerek uzaklaşabilir. Dolayısıyla, Moz'un mevcut en iyi araçlardan birini geliştirmiş olabileceği anlamına geliyor. Diğer ikisinden daha mı iyi? Hadi bulalım.

Özellik 1: Nasıl kullanılır? Moz bir kampanya izleyicidir ve bir nedenle; Bu sadece bir rütbe izci değil. Moz'un sıralama izleyicisi , Moz Analytics, Fresh Web Explorer, Rank Tracker, bir Anahtar Kelime Zorluk tahmincisi, bir Tarama Test Cihazı ve bir sayfalı Greyder ile birlikte gelen kapsamlı Moz Pro aboneliğinin bir parçasıdır. Bunların hepsi bir kerelik kontroller olarak kullanılabilir, ancak devamlı olarak kullanmayacaksanız kuruluma değmeyecektir.

Özellik 2: Ne kadar hacim destekliyor? Moz'un, beş kampanyada 300 anahtar kelimede şaşırtıcı derecede düşük bir sınırı var. Bu, yüksek hacimli çözümler arayan birçok şirketin yolunu açabilir. Bu, Pro'nun Standart sürümü için geçerli. Kafa karıştırıcı? Daha sonra bununla ilgili daha fazla şey.

Özellik 3: Verileri nasıl sunar? Elbette CSV. Kontrol etmedim, ancak arzu ederseniz, muhtemelen diğer çeşitli formatlarda dışa aktarabilirsiniz.

4. özelliğin fiyatı nedir? Moz Pro'nun dört farklı fiyatlandırma katmanı vardır . Sizi 300 anahtar kelimeye sınırlayan en ucuz olan aylık 99 dolardır. 750 anahtar kelime için aylık 149 dolar ödeyeceksiniz. 249 dolara kadar çarparsanız 1.900 anahtar kelime elde edersiniz. Sonunda 599 Dolar karşılığında 7,500 anahtar kelime elde edersiniz. Bunların sayısı da artan sayıda kampanyada. Elbette, her yıl satın alabilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Ayrıntılar, fiyatlandırma sayfasında.

Link Yardımcısının Sıralama İzleyicisi
Link Assistant Rank Tracker

Bu yazılım, SEO ile size yardımcı olacak bir dizi diğer ürünü içeren SEO PowerSuite'ın bir parçasıdır . Bu nedenle, epeyce destek ve yaygın bir takip var. İki sayı vardır; Mesleki ve işletme. Buna ek olarak, kendinizi sınırlamak istiyorsanız ücretsiz bir sürümü var.

Özellik 1: Nasıl kullanılır? Ücretsiz sürümü esasen bir defalık kontroller için iyidir. Diğer iki sürüm kampanyaya dayalı.

Özellik 2: Ne kadar hacim destekliyor? Sınırsız. Hatta ücretsiz sürümü bile sonsuz sayıda anahtar kelimeyi destekliyor. Aslında, sonsuza kadar bir anahtar kelime listesinde arama yapmaya çalışıyorsanız, çok ilerlemeyeceksiniz.

Özellik 3: Verileri nasıl sunar? Altı farklı şablondan birini kullanarak özelleştirilebilir raporlar. İsterseniz kurumsal sürüm de PDF ve HTML olarak dışa aktarılır. Yalnızca kurumsal sürüm, raporları kaydeder ve e-postalar. Kuruluş aynı zamanda SQL tablolarına veya txt dosyalarına da dışa aktarabilir.

4. özelliğin fiyatı nedir? Ücretsiz sürümü ücretsizdir. Profesyonel sürüm 124.75 dolardır. İşletme sürümü 299.75 dolardır. Bunların hepsi bir defaya mahsus ücrettir, aylık tekrarlayan masraf değildir.

Pro Rank Tracker
Pro Rank TrackerPro Rank Tracker , mevcut olmayan veya daha büyük hizmet paketinin bir parçası olarak paketlenmiş bu üç izleyiciden biri. Ayrıca, Özgürden API-30K yinelemesine kadar çeşitli varyasyonlara açık bir şekilde saçma sayıda sahiptir.

Özellik 1: Nasıl kullanılır? Kampanya, ücretsiz sürümü hariç.

Özellik 2: Ne kadar hacim destekliyor? Zorlu olduğu yer budur, bu yüzden fiyat bölümünde bunu ele alacağım.

Özellik 3: Verileri nasıl sunar? Ücretsiz sürüm hariç her sürüm, günlük olarak kontrol edildiği şekilde, rütbeniz değiştiğinde bildirimlerin yanı sıra beyaz etiketli, borsa dışı raporlar sunar. Bu veri çeşitli formatlarda mevcuttur.

4. özelliğin fiyatı nedir?

Tamam, bu yazılımın sekiz farklı versiyonu var, özgür versiyonu sayılıyor. Serbest sürüm hepsinden en sınırlı olanıdır. Ücretsiz sürümü talep üzerine güncellenmez, markalı raporlar vardır, özel e-postalar sunmaz ve API erişimi sağlamaz. Diğer her sürüm, yalnızca en iyi iki sürüm için mevcut olan API erişimi dışındaki tüm özellikleri sunar. Diğer tek fark, dönem sınırları ve günlük otomatik çalıştırma sayısıdır.

Serbest: hiçbir maliyeti yoktur ve sizi 50 şartla sınırlar.
Bronz: 15 Doları tutar ve 250 dönem sınırı vardır.
Gümüş: 25 TL masraf ve 500 dönem sınırı var.
Altın: Maliyet 49 ABD dolarıdır ve 1,500 dönem sınırı vardır.
Platinum: 99 ABD doları maliyet ve 3,500 şart sınırı vardır.
Elmas: Maliyeti 159 dolar ve limit 6.500 şarttır.
API-15K: Maliyetleri 299 dolardır ve 15.000 dönem sınırı vardır.
API-30K: Maliyetler 499 ABD dolarıdır ve 30.000 dönem sınırı vardır.
Karar Verme
Bu üç işten hangisi sizin için en iyisi? Bence her birinin güçlü puanı var, hangisini tercih ettiğinizi söyleyin! İşte benim düşüncem:

Moz, en sağlam verilere ancak anahtar kelimelerin en ufak sınırlarına sahiptir. Küçük veya orta ölçekli bir iseniz, muhtemelen en iyisidir.

Link Assistant'ın sınırsız aramaları var ve SEO PowerSuite gülünç derecede iyi. Küçük ya da orta ölçekli bir işletmeden başka herhangi bir yerden iseniz onu alın.

Pro Rank Tracker'ın diğerlerinden daha iyi olan bir özelliği var; API. Yalnızca API sürümlerinde kullanılabilir, bu nedenle gerçekten otomasyona bağımlı değilseniz bir geçiş yapın.

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR