Twitter Haberler Kısmı Değişiyor!

twitter-haberler-kismi-degisiyor

Özellikle son zamanlarda çok konuşulan Twitter'in yeni özelliğini inceleyelim.
Popüler mikroblog sitesi Twitter’ın uygulaması, geçtiğimiz yıllarda App Store ve Google Play Store‘da sosyal medya kategorisinden haberler kategorisine taşınmıştı. Sizler bu uygulama sitesi üzerinde herhengi bir haberin url'sini paylaştığınız an da haberin ilk ön izlemesi de diğer takipçilerinize ulaşmayı da becerebiliyor.Twitter’ın iOS ve Android için yayınladığı son güncelleme ile kullanıma sunulan bu özelliğin, haberleri ön plana çıkarmak için yapıldığı açıkça görünüyor.Attığı son adımlar ile bakıldığında belki de sosyal medya ağları arasında en iyi haber platformu haline dönüşebilecek yeni bir proje ile geliyor.

 Dünya’da yaşanan ancak bazı sebeplerden dolayı kaleme alınmayan haberlere anında ulaşım imkanı sunan Twitter’ın, önünde büyük bir engel bulunuyor.
 Tabi aslında bu uygulamayı gerşye çeken daha doğrusu bizle haber konusunda kaliteli bir hizmet vermemesini sğlayan yine yalan habarler öyleki bunların hiçbirinin önüne geçemiyoruz.

Özellikle insanların akıllarını bulandırmak için kullanılanbu haberler oldukça sıkıntı yaratmaya da yeterli olabiliyor bu yüzden bunnların önüne geçebilmek için milyolarca takipçisi olan sosyla medya devinden henüz bir atılım gelmedi.

Sinem özdemir

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR