Google Duo, Android İle ekran Paylaşımına Çözüm Buluyor!

google-duo-android-ile-ekran-paylasimina-cozum-buluyor

Google Duo video sohbet uygulaması, özellikle android telefonu olan ve tam anlamıyla teknolojiye hakim olmadığı için onları kullanmakta oldukça zorlanan kişiler için karşı tarafta yönlendirdikleri kişilere de destek sağlayabilmek amacıyla yeni bir dönem başlatmayı planlıyor.Bu kapsamda ise bu uygulama işlemi artık android telefonunu kullanmakta zorlanan kişiler için daha kolay hale gelecek karşıdaki kişi telefona müdahale etmeden de yönlendirme yapabilecek.


Google video sohbet uygulaması Duo’ya Android kullanıcıları için ekran paylaşma özelliği getirdi. Bu özelliği kullanabilmek için ekrandaki paylaşım ikonuna tıklandığı anda kullanıcılarla çok hızlı bir şekilde ekran özelliklerini paylaşmak ise oldukça kolay bir hale gelmeye başlıyor.Bu noktada bu uygulama aslında insanlara oldukça avantajlı imkanlar da sağlayabilecek bir hale geliyor.


Ekran paylaşma ikonuna tıklandığında, kullanıcılar Duo’nun ekranlarını olduğu gibi karşıdaki kullanıcıyla paylaşacağına dair bir uyarıyla karşılaşıyor.Size bir seçenek sunuluyor o seçeneği onayladığınız takdirde ise karşı taraf telefonunuza müdahale etmeden sizlere yönlendirme yapabiliyor.
 
Kullanıcılar bağlandıkları ekranda uzaktan herhangi bir işlem yapamıyor.Teknik desteği ve nerelere basması gerektiğini kullanıcı belirlemiş oluyor yani siz o özelliklere karışmamış oluyorsunuz.Bu noktada size oldukça faydalı bir videolu destek uygulaması olacağını da belirtmemiz gerekiyor.

Sinem Özdemir

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR