Tesla Şirketi Atari Oyunlarını Getiriyor

tesla-sirketi-atari-oyunlarini-getiriyor

Elon Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar bir türlü gündemden süşmüyor. Musk'ın yaptığı her açıklamalar yoğun ilgi çekiyor ve bahsettiği her yenilik yoğun lgi uyandırıyor. Geçtiğimiz günlerde Tesla modellerinin KITT benzeri bir yapay zeka asistanına sahip olacağını söyleyen Musk, bu kez de yeni yazılım güncellemesiyle birlikte klasik Atari oyunlarının sisteme ekleneceğini belirtti.

Yaptığı paylaşıma göre Tesla Model ailesinin bilgi-eğlence sistemine eklenecek popüler Atari oyunlarının dört hafta içerisinde yayınlanması planlanan Versiyon 9.0  güncellemesiyle birlikte geleceğini açıkladı. Eklenecek oyunlar arasından şimdilik Pole Position, Tempest, ve Missile Command’a dikkat çeken Musk, Pole Position’un  direksiyondan kontrol edilebileceğine dair detay vermekten de geri durmadı. 

Ağustos ayının sonlarına doğru yayınlanması beklenen Versiyon 9.0, 2016 yılında yayınlanan 8.0’dan sonraki en büyük güncelleme olacak. Oto pilotu yepyeni bir arayüze  kavuşturacağı söylenen güncellemenin otonom sürüş sistemini seviye 2’den seviye 3’e yükseltecek önemli özellikler barındırdığı da gelen söylentiler arasında.

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR