Seo'lar İçin Kısa Formüllerimiz Var!

seolar-icin-kisa-formullerimiz-var

SEO ilk çıktığı günden beri sürekli olarak değişim göstermiştir. Çekirdeğine yani işin özüne baktığımızda google'ın algoritmalarının sürekli değişim göstermesiarklı arayışları da beraberinde geirmiştir.Seo uzmanları daha iyi optimizasyon sonuçları için değişik yollar denemeye başlamıştır. Arama motorları da kullanıcıların faydasına olacak şekilde kendini sürekli güncellemektedir.

 

Özellikle son zamanlarda seo kriterleri incelendiğinde kriterlerin de beraberinde artmasıyla sadece belli başları yötemleri uygulamak sitelerin yükselmesine olanak sağlamaz.Her kriteri kendi içinde değişik varyasyonları, süreçleri olabiliyor.
Bu farklı sektörlere farklı yöntemlerle yapılan farklı çalışmalar aynı sonucu verebiliyor.

Aklınızda herhangi bir üretim yada proje varsa mutlaka yapmanız gereken ilk adımlardan bir tanesi piyasaya aşina olmak ve bu konuda uzmanlaşmış seoculardan yardım almaktır.Emin olunki rekabet ortamından sağ çıkabilmek adına derin araştırmalara girerek hangi kelimelerin daha fazla rağbet göreyeceğini kavrayabilirsiniz.Hatta farklı formüller denemenizde gerekecektir
Bu aşamada tecrübe devreye girer ve sektör rakipleri, rekabet, anahtar kelime ve hedeflere göre bir strateji belirlenir. Makaleler, backlinkler, tanıtımlar… hepsinin nasıl yapılacağı kararlaştırılır.

Tecrübem yok derseniz de araştırma ve tahmin ile yola çıkabilirsiniz. Sonuçta kimse SEO uzmanı olarak doğmuyor. Bir şekilde tecrübe lazım.Seo uzmanlığı sadece ben bu konuda iyiyim demekle olmuyor malesefki...

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR