Seo'da Kelime Sıralama Düşüşü!

seoda-kelime-siralama-dususu

Google bir kullanıcının tüm adımlarını büyük bir dikkatle takip eder ve işaretler. Bu yüzden bu yazımızla sizlere aslında tam olarak nasıl izlendiğinizi ve nasıl hareket etmeniz gerektiğini anlatabilmek istiyoruz.Burada bir örnekleme yaparak konuyu daha anlaşılır hale getirmek istiyoruz. Arama motorlarını kullanırken bazen istediğimiz sorguları yakayamayabiliriz. Diyelim ki bir ilacın içeriğinde yer alan etken maddelerden birisini daha detaylı incelemek istiyorsunuz. Hemen arama çubuklarına istediğiniz bütün kelimeleri yazıp arama gerçekleştiriyorsunuz.


Genel anlamıyla bunu kavrayabilmeniz açısından sizlere uygun bir kaç öneri sunmak istiyoruz.Özellikle google traından sunulmuş bazı hzılı araçlar ile analiz yapbilmeniz de mümkün bunlardan sitenie girişleri kontrol etmeye çalışın.
Kullanıcı ve ziyaretilerin sayfanızda ne kadarlık bir süre için kaldığı hedefler ve tek edilme oranları da oldukça etkili olabiliyor.


Bir çok kullanıcıyı sitenize çeken kelimelerde içeriğinizi zenginleştirmek çoğu zaman işe yarayan bir stratejidir.Seonun kalbi dediğimiz bir olay mevcut tabikide içeriklerin tamamiyle özgün olması ayrıca daha önce yazılmış yada kullanılmalış olması seo ve google açısından oldukça büyük öneme sahip hale gelebiliyor.Bu yönüyle bakıldığında da sizlere belli avantajlar sunabilmeye ve sıralama da yükseltmeye etki ediyor bu yüzden içeriklerinizi sık sık kontrol altında tutun.

Sinem Özdemir

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR