Backlink Alınma Yolları

backlink-alinma-yollari

İnşalar tam bir sanattır  aslında.Link Link işini popülerlik için çok abartırsanız keşke hiç bulaşmasaydımda diyebilirisinz. 
Sektörde bunun için çalışan rakiplerinizn backlink almadan dahi en üst sıralarda yer almaları morallinizi oldukça bozacaktır.

Peki  backlink  alınırken göz önünde bulundurmamız gereken en öemli noktalar nelerdir gelin hep beraber inceleyelim.

Dünyanı en büyük arama motorlarından bir tanesi olan Google'ın bu konularda önemli bir taviyesi mevcut.Bu tavsiyeler doğrultusunda bir kaç  fikir sunulacak sizlere.

 

Backlink Google sıralama faktörleri arasında önemli bir etken. Yani çok iyi kaynaklardan gelen backlinkler, ilgili aramada Google’daki sıranızı önemli oranda değiştirebilir. Dolayısıyla eğer siz iyi bir kaynaktan bir şekilde backlink satın alırsanız, Google’ı kandırmış olursunuz. Çünkü o backlink hak edildiği için değil, satın alındığı için kazanılmıştır.

Geçtiğimiz zamnalarda google ın en büyük algoritmalarından bir tanesi olan penguen bu tür doğal baclinkler ile savaşma yolluuna girdi.. Google, doğal yollarla geldiğinden şüphelendiği backlinkler için kimi zaman websitelere çok ağır cezalar
 vermekte kimi zaman da gelen backlinkleri yok sayabilmektedir.Bahsettiğim iki durumda da elinize hiç bir şey geçmez elde var  sıfır mantığıyla boş dönersiniz bu yüzden kesinlikle bu tür  algoritmalarla hiç bir  zaman uğraşmayın. 

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR