SEO PAKETLERİ

SEO ve Backlink Hizmetleri

  • 1.8.2018 15:09:26
  • 0 Yorum
  • 1563

İlerleyen teknolojik gelişmelerle birlikte yaşamımıza adepte olan son sistemler hayatımıza renklilik getirmekte ve kuşkusuz olumlu kolaylıklar sağlamaktadır. Gözümüzü açtığımız her yeni gün ile son sistem elektronik ürünlerin, önemli buluşların ve robotik sistemlerin haberlerini okuyor veya duyuyoruz. Şüphesiz hayatta sahip olduğumuz araç gereçler gün geçtikçe eskiyerek güncelliğini yitirmekte ve tarihin tozlu sayfalarına karışmaktadır. Sürekli olarak önemini koruyan ve çağa uygun olarak gelişmeye devam eden bir alan da tartışmasız Web alanıdır. Ve Web Sitelerinin olmazsa olmazı SEO ve Backlink Hizmetleri dir. Yeni sistemlerle yazılmış siteler ve bunları arama motorlarında ön sıralara çıkarma işlemi olan bu sistem her zaman yenilik istemekte ve güncel kalmaya ihtiyaç duymaktadır. 


Çağımızın ve zamanın grafik özelliklerini taşıyan, farklı bilgisayar dilleriyle oluşturulan, en ideal domaine ve sunucuya sahip olan sistemler tasarlamak kolaylaşmış olsa da profesyonellik istemektedir. Tamamen profesyonelleştikten sonra oluşturulan bu sistemler artık sadece yazılmakla sınırlı kalmamaktadır. SEO ve Backlink Hizmetleri ile aramam motorlarında ön sıralarda gözükmesi, ilk sıralarda yer bulması ve arayan kullanıcının tam olarak istediği sonuca erişebilmesi için yapılan bu hizmet bu  alandaki ihtiyaçlara doğrudan cevap vermektedir. Yazılan makaleler ile sistemin güncel kalması sağlanıyor ve günler geçtikçe ön sıralarda yer bulmasına olanak sağlanıyor. Günümüz interaktif dünyasında olmazsa olmaz bir öneme sahip olana SEO ve Backlink Hizmetleri ne  sahip olmak istiyorsanız sitemizin İleitişim kısmını ziyaret edebilir veya daha detaylı bilgi için telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Firmalara Web Sitesi Zorunluluğu

  • 7.11.2017 14:26:28
  • 0 Yorum
  • 1471

Artık yasal olarak her firma ya da işletmenin bir web sayfsına sahip olma zorunluluğu, web tasarımı ve web sayfası sahibi olma druumunu bir adım öteye taşımıştır. Google'ın da getirdiği özgünlük yasaları ile web tasarım meselesi başlı başına bir sektör yaratmış, sanal pazarda yer almak için bir şart haline gelmiştir. Sanal pazarda yer alabilmek için firmalar yarışır hale gelmiştir. Bu yarışta hangi düzce web tasarım firmaları ile çalıştığınız da önem arz etmektedir. 

Web sayfası tanıtım aracı olsa, kurumsal kimliğin bir parçası olduğundan bu alan, reklamcılığın bir adım ötesine geçmektedir. Profesyonel ve devamlı takip isteyen bir iştir. Web sayfası tasarımı birden fazla önceliği olan ve hata kabul etmeyen bir alandır. Gerekli analizler, sektörel farkındalıklar ve gereklilikler takip edilmeli ve firmanın beklentileri göz önüne alınarak bir program yaratılmalı.Hazır web tasarımları, her ne kadar hem sayfa için bekleme süresini kısaltıp hem de maddi olarak daha kazançlı gibi görünse de uzun vade de yarar sağlamaz. Özgün web tasarımına sahip olmak, hem google algoritmaları üzerinden alacağınızı puanı arttıracak hem de emsallerinden daha fazla tercih edilmesini sağlayacak. Özgün web tasarımı olgusu, diğer firmalardan bir adım önde olmanız, hatta sanal pazarda daha fazla söz sahibi olmanız anlamına gelir.
Kurumsal Web Tasarım firmaları arasından seçim yaparken, Digiworks team'in sizlere sunacağı referansları es geçmeyiniz. Digiworks team, Kurumsal Web Tasarım firmaları arasında yetkin konumdadır. Sizlerde doğru hizmeti almak için bizimle iletişime geçiniz. 

www.digiworksteam.com

0850 577 7670

Seo da Moz Ve Bağlantı Metrikleri İncelemesi

  • 2.10.2017 16:13:57
  • 0 Yorum
  • 1344

Geri döndüğünüze en son ne zaman baktınız? Sadece size trafik gönderenlerden bahsetmiyor, yönlendirmeler listenizde gösteriliyor. Bir süredir oturan bağlardan, hiç duymadığınız sitelerden gelen bağlantılardan, mutlaka değerli olmayan bağlantılardan bahsediyorum. Backlink denetimi en son ne zaman uyguladınız?

Bağlantılar, bir siteden diğerine bağlantı suyu aktarır. Kalite ve içerik bakımından iki site arasındaki ilişki ne kadar iyi olursa, o bağlantılar o kadar değerlidir. Bunun tam tersi de geçerlidir; Bir site ne kadar kötüse, o kadar kötüydü. Bu aslında negatiflere gidebilir, inanabilir veya inanmayabilir. Bazı siteler o kadar kötü ki onlardan gelen bağlantılar sitenize zarar verebilir.

Bu bağlantılardan doğal olarak kurtulmak genellikle mümkün değildir. İdeal olarak, sitenin sahibiyle iletişime geçip bağlantıyı kaldırmalarını istersiniz. Ancak, kötü web sitelerine sahip olan çoğu insan e-postalarına dikkat etmiyor ya da olumsuz SEO amaçlı kendi bağlantılarını aktif olarak satıyor . Bağlantıyı basitçe kaldırmazlar. Tek seçeneğiniz, redaksiyon aracını kullanmaktır.

Reddetme aracı Google yöneticileri söylemek için izin dışarı koymuş bir araçtır “Hey, ben onları istemiyorum ama onlara sayılmaz yapabilir, onlardan kurtulmak olamaz bu bağlantıları kötü olduğunu biliyoruz?” It iki amaca hizmet eder; Negatif SEO karşı koruma ve bir şekilde siyah şapka bağlantı kurma gölgeli bir geçmiş temizlemek için .

Araç güçlü ve kullanımı basit, ancak aynı zamanda tehlikeli. İyi bir bağlantı reddederseniz, bu bağlantı temelde yok oldu. Sen gerek aracın nasıl kullanılacağına kadar okumak bunu uygulamaya çalışıyorum önce.

Reddetme aracını kullanmanın en önemli kısmı, reddetmeye değer olan bağlantıları tanımlamaktır. İnceleyeceğiniz bir kriter listesi derledim; Bir bağlantı bunlardan birçoğuyla karşılaşırsa, özür dilemekten daha iyi olmak için reddetmek isteyebilirsiniz.

Not: reddeden bağlantıları araştırmadan önce onlara nofollow etiketleri olup olmadığını kontrol edin. Nofollow olan bir bağlantıyı gerçekten reddetmek zorunda değilsiniz, çünkü bu bağlantı zaten herhangi bir şey için geçerli değildir. Açıkçası kötü bir siteden olursa, yine de bunu reddedebilirsin, fakat onu özlemek için seni öldüremeyecek.

Ayrıca, bağlantı denetimini yapmayı da unutmayın ! Onların neler reddedeceğini bilmek için hangi bağlantıların olduğunu bilmelisin.

1. Bağlantı, düşük Domain Authority'ye sahip
Etki Alanı Yetkilisi, tüm etki alanının genel değerini ve gücünü ölçen önemli bağlantı ölçütlerinden biridir. Moz Open Site Explorer'ı kullanarak DA ve diğer bağlantı metriklerini kontrol edebilirsiniz .

Moz DA SS

Domain Authority, 0'dan 100'e kadar bir ölçekte sıralanır. Logaritmiktir, bu demektir ki, 20'den 30'a çıkmaktan 70'ten 80'e gitmek çok daha zor demektir. Moz, karşılaştırmalı bir sıralama olduğunu, mutlak bir sıralamayı değil, ve bu nedenle "kötü" DA puanı yok. Ben bunun bollocks olduğunu ve 20 yaşından küçük herhangi bir sitenin muhtemelen çok iyi olmadığını söylüyorlar. Kesinlikle, 10 yaşın altındaki her şey spam olma ihtimalini yüksektir.

Verilen, iyi ancak küçük küçük sitelerin DA puanları düşük olabilir, dolayısıyla bu ölçütleri diğer ölçümlerle birleştirdiğinizden emin olun. En azından gözlerimde, yalnızca düşük DA'lar bir alan adını kara listeye koymak için yeterli değildir.

2. Bağlama sitesi Google'da dizine eklenmedi
Bir sitenin Google'da dizine eklenememesinin üç nedeni vardır.

Google'ı bir noindex etiketi ile bilerek engellemişlerdi.
Çok yeni ve Google henüz bulamadı.
Spam olarak işaretlendi ve Google bunları kaldırdı.
Size bağlanan herhangi bir site muhtemelen ilk ikisinden biri değildir. Sanırım mümkün, ama muhtemel değil. Genel olarak, Google'da görünmeyen bir site, herhangi bir nedenle veya çoğunlukla spam olarak kaldırılmıştır.

Bir sitenin temel bir site araması yaparak dizine eklenip eklenmediğini kontrol edin. Sadece site: example.com'u Google'a takın ve bir şey olup olmadığını görün. Site var ancak Google'da görünmüyorsa, bu site delistedilmiş ve bunu reddetmek için iyi bir neden.

3. Bağlantı alanının kötü amaçlı kodları var
Engellenmeye değer olup olmadığını görmek için bağlantıları araştırdığınızda, onları ziyaret etmek isteyeceksiniz. Bununla birlikte, spam siteleri bilgisayarınıza bulaşabilecek kötü amaçlı kodları çok iyi taşıyabilir. Bu nedenle, gölgeli bir geri dönüşümü ziyaret etmeden önce, bir reklam engelleyici ve bir noscript eklentisi yüklü ve açık olmalıdır. İyi bir virüsten koruma programı da iyi bir fikirdir, bu nedenle hiçbir McAfee yoktur. Buna göre, daha yeni virüsler daha hızlı uyum sağlayarak antivirüs etrafında dolaşma eğiliminde olduklarını, çünkü antivirüsünüz olduğundan kendinizi güvende hissetmeyin dedi.

Önizleme Raporlanan Saldırı Site

Kötü amaçlı kod, yüksek öncelikli bir kırmızı bayraktır. Bir site kötü niyetli bir programı indirmeye veya kötü amaçlı komut dosyalarını çalıştırmaya çalışırsa, siteyi derhal terk edin ve kara listeye alın. Kesinlikle bir itiraf etmeye değer, ne kadar güzel olursa olsun, sitenin aksi görünüyor.

4. Bağlantı sayfası çöp bağlantılarıyla dolu
Spam gönderenler bazen yüzlerce hatta binlerce bağlantı içeren sayfalar oluşturacaktır. Bu sayfalardan bazıları inanılmaz derecede eskidir ve bu tür bağlantıların bir şey için geçerli olabileceğini düşündüğünüzde sizinle bağlantı olabilir. Bu sayfalardan bazıları yeni ve yalnızca negatif bir SEO ağının bir parçası. Ne olursa olsun, üzerine yüzlerce bağlantı içeren herhangi bir sayfa kötü bir sayfa olacak. Ayrıca, sitenin sahibinin bir kaldırma isteğine yanıt vereceği ihtimali çok düşük. Dolayısıyla, devam edip reddedere başlayabilirsiniz.

5. Bağlantı kötü bir dizin sitesinden geliyor
Bazı blog ve makale dizinleri bir miktar değer alabilir. Cümlenin bir çok niteliği olduğunu düşünüyorsan, haklısın. Çoğunlukla, makale ve bağlantı dizinleri, internete bir "telefon rehberi" modeli getirmek için modası geçmiş bir girişimdir ve bir arama motorunun sonsuza kadar daha iyi yaptığı bir şeydir.

Spam Directory LinkÇok nadiren, bir değeri olan bir dizin sitesinde karşılaşabilirsiniz. Bunlar belirli nişler için son derece spesifik dizinler olma eğilimindedir ve yerinde yüksek kalite kontrolüne sahiptirler. Ayrıca, katılım için ödeme talep etme eğiliminde değillerdir; Onların evini geçerseniz, içeri girebilirsiniz. Ancak, çoğu durumda dizinler buna değmez .

SEO için dizin pazarlaması kullanmaya çalışmadıkça veya SEO'yu yönetmek için para ödeyen biri sizin için yaptığınız sürece genellikle dizin bağlantılarına sahip olmazsınız. Eski bir teknik, bu yüzden bağlantılar eski olacak. Kaldırma talebinde bulunmak muhtemelen iyidir, ancak kaldırılmazlarsa bunları reddederler.

6. Bağlantı, bağlantı sayfasında görünmez
Sözde bağlandığını düşündüğünüz sayfayı ziyaret ederseniz ve bağlantıyı bulamazsanız, bir şeyler olmuş demektir. Balıklı bir şey var. Muhtemelen her türlü en iyi uygulama ve arama kurallarına aykırı olan bir bağlantı gizleme örneğidir.

İnsanlar bağlantıları gizler, böylece sayfaları daha okzak hale getirmek için onları sayfalarında gizleyebilirler, aslında bağlantı spamleri için yalnızca ince kabuklar olurlar. Ortak bağlantı gizleme yöntemlerini kontrol edin. Arka plan metni ile aynı renkteki bağlantıları arayın. Resimler arkasında gizlenmiş bağlantıları ara ya da kenara çekilin. 0.0001 yazı tipi boyutuyla küçültülen bağlantıları arayın. Bağlantıları gizleyen komut dosyaları arayın.

Genellikle, bağlantıyı aramak için sayfanın kaynak kodunu görüntüleyebilirsiniz. Makul bir yerde olduğu ortaya çıkarsa ve cevaplamış olursanız, sorun değil. Gizlenmişse veya sayfada gizlenmiş bir sürü diğer bağlantılar varsa, bu siteyi reddetmek için iyi bir işarettir.

7. Bağlantı, yapmadığınız bir yorumdan
Olumsuz bir SEO saldırısı parçası spam yorum blogudur. Sonuç olarak, tüm spam blog bağlantıları değil. Bir sürü gölgeli bağlantı satın aldığınız gibi yapmaya çalışıyorlar ya da sistemi eski bir bağlantı spam tekniği ile oynamaya çalışıyorsunuz.

Yorum Bağlantısı Spam

Sayfadaki bağlantınızı aradığınızda ve yorumlarda ortaya çıktığında, yorumu gerçekten bırakıp bırakmadığınız konusunda oldukça sert düşünmeniz gerekiyor. Profil bilgileriniz varsa, sizi veya yetkili bir kullanıcının terk etmesi mümkündür. Öte yandan, eğer bir hesap kullandığınızda sadece metin doldurulursa, muhtemelen sahte spam olur. Ayrıca, bağlantıyı çevreleyen yoruma bakın. Yazmış olman bir şey miydi?

Dürüst olmak gerekirse, bıraktığınız bir yorum olsa bile, bağlantı kalitesi düşükse silinmeye değer olabilir. Sıklıkla, bir tartışma zincirinin önemli bir parçası olmadığı sürece blog yorumlarını kaldırılabilir, sadece webmaster ile konuşun.

8. Bağlantı yabancı bir dildeki bir sayfadan
Yabancı dil bağlantıları mutlaka kötü değildir, ancak çoğu durumda yararlı değildir. ABD'de bir siteyle yayın yapıyorsanız ve Endonezya'dan bağlantı alıyorsanız, bu bağlantılar büyük olasılıkla pek yararlı değildir.

Bağlantılar meşru olsa bile, yabancı kullanıcıların sitenizi iyi kullanamamasıyla ilgili sorunlarla karşılaşacaksınız. Bağlantılar sitenize gerçekten değer katmıyor, yalnızca orada. Yabancı bağlantıları reddetmek zorunda değilsiniz, ancak siz de yapabilirsiniz.

9. URL, "profil" kelimesini içerir
Sözcük profili içeren bir bağlantı yalnızca sahip olduğunuz profil olan sayfalarda bulunmalıdır. Size bağlanan diğer herhangi bir profil, muhtemelen sıralamalarınızı düzenlemek için yapılan bir spam hesabınızdır. İnce bir tarakla bunları gözden geçirin; onlar sizin için bir Yelp hesabı gibi yapılabilir, ancak çoğu iyi spam olabilir.

10. Bağlantı sitesi açıkçası bir spam sitesidir
Bazen bir siteye ulaştığınızda bunun spam olduğunu söyleyebilir misiniz? Tam olarak nedenini belirtemeseniz bile, kırmızı bayrakları devre dışı bırakan bir spam sitesine belirli bir "ağızda hissedin" var. Bu tek başına bir bağlantıyı reddetmek için bir neden değildir - sonuçta yanlış önseziye sahip olabilirsiniz - ancak ondan kurtulmak için iyi bir neden olabilir.

Spam Sitesi Örnek

Çoğu zaman, bu siteler anahtar kelimelere karşı aşırı ağırlaşacak ve değeri çok hafif olacak. Bir siteyi sık sık doldurmak için yeterlidir, bu nedenle bağlantıyı kaldırmak iyi olur. Çitlerdeyseniz, biraz daha derinlemesine bir araştırma yapabilirsiniz.

11. Elle yapılan bir işlem, bağlantıları özellikle çağırır
Bazen, sitenize gelen doğal olmayan bağlantılar yüzünden cezalandırıldıysanız, Google siz düzeltinceye kadar SEO sıralamanızı etkileyen manuel bir işlem yapacaktır. Bunları webmaster konsolunda görebilirsiniz. Bazen "kötü bağlantılar var, iyi şanslar" diyorlar. Bazen düzeltmek için spam olarak düşünen belirli alanlara işaret edecekler. Belirli alanlara işaret ediyorsa, bu bağlantıları bulup onlardan kurtulun. Sitenin gerçekten iyi olup olmadığını, Google'ın kötüye gittiğini düşünmesi, bağlantılardan kurtulmanın önemli olmadığını belirtti.

12. Bağlantı sayfasındaki içerik çalınmış
Bazen bir sayfada iyi görünen bir bağlantı var, ancak muhtemelen URL, marka bilinci oluşturma veya sayfanın yapımı nedeniyle şüphe ediyorsunuz. Koşabildiğiniz bir test, içeriğin Google bölümüne uygulanması ya da Copyscape aracılığıyla yürütülmesi. Bu, içeriğin çalındığını size söyleyecektir. Öyleyse, sıklıkla içeriğin orijinal kaynağını belirleyebilirsiniz; bu bağlantı da bir bağlantınız olabilir. Her iki durumda da içeriği çalan sitelerde bulunan bağlantıları reddedin.

13. Bağlantı alanının bir çöp TLD'si var
Bu günlerde birçok TLD var. .xyz, .click, .party, .top, .gdn ve bu tür diğer TLD'lerde son bulan sitelerin düşük maliyetlerinden dolayı spam site olduğu istatistiksel olarak daha yüksektir .

Spam Domains TLD

Bazıları .us ve .biz gibi çitin üzerindedir; bazı meşru siteler onları kullanmaktadır, ancak birçok spam sitesi bunları kullanmaktadır. Burada bulabileceğiniz spam TLD'lerin bir listesi var, ancak açıkçası, önemli değil. Ana com / net / org / edu / gov / io / etc TLD'lerin dışındaki herhangi bir şey, potansiyel olarak tehlikeli olabilir. En azından ana TLD'lerden biraz daha kötüler, bu yüzden kenarındaki bir siteye yönelik bir grev.

14. SEMRush bağlantıları toksik olarak tanımlar
SEMRush, sınırlı bir bazda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir bağlantı analiz aracıdır veya bir hesap için ödeme yapabilirsiniz. İçinden bir bütün backlink denetimi çalıştırabilir ve bağlantıları toksisitenin 30 farklı önlemine göre sıralayacaktır. Bağlantılar toksik görünüyorsa, bunları daha ayrıntılı inceleme yapmak için bir listeye aktarabilir ve araç göndermeyi reddedebilirsiniz.

15. Bağlantı, bağlantı oluşturmayla ilgili diğer Google yönergelerini ihlal ediyor
Google'ın diğer her şey için kurallara sahip olduğu gibi bağlantı yönergeleri vardır. Onların burada okuduktan sonra, geri dönüş yaptığınız herhangi bir kuraldan herhangi birini ihlal edip etmediğini kontrol edin. Eğer öyleyse, devam edin, bu bağlantıları kaldırın.