SEO Danışmanlığı

seo-danismanligi

SEO,sanal dünyanın çok hızlı büyüme sağlayan sektörel değerlerinden bir tanesi. Bu sektörün büyümesi internetin büyümesiyle de aynı oranda gerçekleşmektedir.Ülkemizde birçok firma sitelerinin üst sıralarda yer alabilmeleri için  profesyonel hizmetleri tercih ediyorlar ve bu konulardaki geçmiş deneyimlerinide göz önünde bulunduruyorlar.

Danışmanlık Alırken...
Bir internet sitesinin tüm SEO Gelişim Süreci boyunca yakından takip edilerek, üst sıralara getirilmesi sürecinin yönetilmesine SEO Danışmanlığı denilmektedir. Danışmanlık süreci boyunca, rakipler ve sektör sürekli analiz edilir, kıyaslamalar yapılır.Eksiklikler belirlenerek bu süreçte gelişmelere göre farklı danışmanlık hizmetleri verilebilir.

SEO Danışmanlığı, bir firma bünyesinde SEO Uzmanı çalıştırılarak gerçekleştirilebileceği gibi, SEO Firmaları ile çeşitli anlaşmalar yapılarak da gerçekleştirilebilmektedir. Firmalarla yapılan anlaşmalar, birkaç farklı şekilde olabilmektedir. Bunlardan birisi aylık bazda düzenli SEO Danışmanlığı, diğeri ise hedef bazlı SEO Danışmanlığıdır.
Aylık Alınan Hizmet Paketleri 
Sektör, rakipler ve sitenin tüm durumları değerlendirildikten sonra ortaya çıkarılan düzenli bir periyoda uygun çalışma gerçekleştirilir.Aylık raporlamalarla grafik elde edilerek geliştirme süreçlerine göre taktikler uygulanmaktadır.

Hedef bazlı seo danışmanlıklarında istenen verimin alınabilmesi için iyileştirmeler belli bir sürece dağıtılarak devam ederler.İyi bir referanstan yada sektöre yıllarını vermiş kişilerden danışmanlıklar alırken geçmiş tecrübelerini araştırın.

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR