Seo danışmanı ücretleri

seo-danismani-ucretleri

Seo danışmanı ücretleri nasıl hesaplanır ?

Kurumsal içerikli bir internet sitesi için seo çalışması fiyatlandırması ve ücret belirleme politikası daha çok karşılıklı istişare ile belirlenmektedir.

Örneğin Aylık  veya 3 aylık anlaşma yapılmış ise, aylık bazda fiyatlandırma yapılır. Ve bu ücret karşılığında çalışılır. Ve yine ücretler genellikle size ayrılacak zaman dilimi üzerinden hesaplanır.

Sıkça sorulan sorular :

  • Seo çalışmasında başarı elde etme süresi nedir  ? : Çalışılan kelimelerdeki rekabet oranı ve rakip sitelerin otoritesi tespit edildikten sonra cevaplanabilir.
  • Web sitemin tasarımı değişmesi gerekecek mi ? : Eğer sitenizdeki yapı iflah olmaz derecede sıkıntılı ise tasarımın ve yapının değişmesi gerekebilir.
  • İçerikleri biz mi yazacağız , konuları bizmi belirleyeceğiz ? : Bizim belirlediğimiz kriterlere göre siz yazmalı yada yazdır malısınız.
  • Yazılımsal sorunları düzeltiyor musunuz ? : Anlaşmamızda konuşulmuşsa site içi hatalar ile ilgili bu değişiklikleri sağlıyoruz.
  • Sitem yapılan optimizasyon çalışmaları sonucu cezaya girer mi ? : Doğal seo çalışmaları yapıldığından dolayı sitenizin ceza alması olası değildir.

Sonuç olarak : Marka bilinirliği ve kurumsal bilinirliği artması için dijital pazarlama yöntemlerini kullanılmalıdır. En iyi kurumsal dijital pazarlama çözümlerini sizler için yerine getirmekteyiz.

www.digiworksteam.com

0850 577 7670

 

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR