SEO eBook: Yerel Bir İşletmeyi Sıralama için Modern Bir Kılavuz

seo-ebook-yerel-bir-isletmeyi-siralama-icin-modern-bir-kilavuz

Bu eKitabı, işletme sahipleri düşünülerek yazdım. Bir işletmenin yerel olarak nasıl sıralanacağı konusunda çok fazla tüy var; Yelp ve Google, yerel müşterilerin karşısına çıkmak için size binlerce ücret istiyor ve SEO ajansları web sitenizi optimize etmek ve alıntılar oluşturmak için sizden daha fazla ücret istiyor (biliyorum, birkaç SEO firmasında çalıştım).

Tam olarak ne SEO firmaları sizin için 17 $ için yapabileceğini yapsaydım?

Benim e-Kitabımın amacı budur; Yerel SEO hakkında bildiklerim hakkında sizi eğitmek ve sizi binlerce tasarruf etmek için.

Kitabın ilk birkaç bölümü şöyledir:

Bölüm 1: Yerel SEO'nun Arka Planı
Merhaba! Ben James Parsons. Yerel SEO stratejilerini uygulamak için (ve performans göstermeyenleri düzeltmek için) birkaç farklı işletme aracılığıyla farklı müşterilerin yüzlerce çalıştım.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, çoğu yerel SEO stratejisi eski bilgilere dayanmaktadır veya temel SEO ilkelerini kullanıyor ancak bunları kötü yürütüyor (aşırı optimize etme ve arama motorlarında doğal olmayan sayfalar oluşturma gibi).

Bu eBook'da, birkaç farklı yerel SEO stratejisini web sitenizi birçok farklı yerel anahtar kelime ve lokasyon için sıralamanın yanı sıra çoğu işletme sahipleri ve web yöneticilerinin web sitelerinin sıralamalarını iyileştirmeye çalışırken karşılaştıkları yaygın tuzakları da kapsayacak şekilde ele alacağım.

Ama önce, biraz geçmiş. 

Yerel arama sonuçları, yere özgü olmayan normal arama sonuçlarından oldukça farklıdır.

Örneğin, iyi yerler için arama yapıyorsanız, Google "olabilir, Los Angeles Pho yemeye Los Angeles Pho ". Google bunun bir yerel arama teriminin olduğunu ve aslında Los Angeles'taki insanlar için Pho'yu arayan insanlar için iyi bilgiye sahip olan sayfaları sunmaya çalışacağını anlıyor. Örneğin, incelemeler, saatler, menüler, Los Angeles sorgunuzla eşleşen fiziksel adresler, karşılaştırmalar, fotoğraflar ve daha fazlası.

Aynı şey, diğer yerel işletmeler için de geçerli. "Havuz temizleme şirketleri" ni alınız; Google, çoğu insanın fark etmediği tek tek anahtar kelimeler ve sorgular hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğundan, ne kadar çok söz konusuyorsa ve tek tek aramalara ne kadar çok hitap ederseniz, o terimler için sıralamanız da o kadar muhtemeldir.

Anahtar, ve her zaman olacaktır alaka . Kendinizi ziyaretçinizin ayakkabılarına takın ve öncelikle arama sonuçlarına hitap eden ve rakiplerinizden daha bilgilendirici ve kapsamlı harika içerik oluşturmaya odaklanın. Yelp gibi sitelerin bu kadar iyi derecelendirilmesinin nedeni budur; Onlar çok faydalı ve bilgilendirici (genellikle yerel şirketlerin web sitelerinden daha fazla bilgilendirici).

İşte yerel SEO'nun kötü bir örneğidir:

Yerel bir işletme "Arıların Los Angeles'a" geçmeye çalışıyor. "Los Angeles" lokali için verdikleri sayfa çoğunlukla neden en iyi olduklarını ve neden onları seçmeleri gerektiğini anlatıyor; diğer bir deyişle, SEO dolgu içeriğine, uzun bir satış adım .

Bunun yerine, onlar gereken o bölgede özellikle hitap sayfadaki içerik oluşturmak . Örneğin, Los Angeles'taki farklı alanlarda, alfabe sayısıyla, arıların o bölgede yaygın olduğu / aradığı arılarla, arı hizmet alanını ve sunulan mekanları gösteren haritaları ve metni, fiziksel olarak bulunduğunu gösteren bir adres ve daha fazla . Bunların hepsi ziyaretçilerinize faydalıdır ve aslında "Los Angeles Bee Removal" sayfasına aittir.

Aksi takdirde, arı temizleme işiniz için yalnızca herkes için neden en iyi olduğunuzu bildiren bir satış sayfasıdır. Tıpkı herkes gibi. Bunlar, Google'da iyi sıralanması çok zor olan sayfalardır; Yokuş yukarı bir savaş yapacaksın.

Yerel bir sayfa sıralamaya başlarken alaka ve içeriğin iki önemli faktör olduğunu öğrendiğimize göre bir sonraki bölüme geçelim; Tuzaklar ve eskimiş teknikler.

Bölüm 2: Tuzaklar ve Güncel Olmayan Teknikler
Ben tuzaklar ve modası geçmiş teknikleri örtmek isteyen nedeni olduğunu sen farkında olmadan, ben söz üzereyim bu tekniklerin bazıları kullanıyor olabilir aslında iyi bir sıralama için çabalarını zarar olabileceğini. Müşterilerim kaç kez yaptıklarını, bana yaptıkları çabaların ve içeriğin kendilerine yardımcı olduğunu, ancak daha sonra web sitelerinin genel kalitesini ve sıralamalarını incitmekte olduğunu keşfetmek için kaç kez yaptıklarına şaşırırdınız.

Artık Google algoritma güncellemelerinin ardından işe yaramayan şeyler listesine girmeye başlayalım veya yanlış yorumlanan veya çarpıtılmış yaygın SEO teknikleridir.

1 numaralı sıkışıklık: Gizli veya düşük kaliteli sayfalar

İnsanlara uzun kuyruk anahtar kelimeler için rütbe çalışırken garip şeylerin her türlü yaptım gördüm. Ana site yapısının parçası olmayan gizli sayfaları, sitelerinin alt kısmına doldurulmuş sayfaları ve bir sayfada 500'den fazla kelime kelime içermemekten kaçının.

Neden bunu önlemek gerekir: optimize aşırı ve yalnızca oluşturulan düşük değer sayfaları Google'da birden terimler için rütbe ve onlar kimseyi kandıramazsın olan bu genellikle; Google özellikle sonra, bir mil uzakta bu nokta olabilir Panda algoritması güncellemeleri .

Şüphe # 2: Yer sayfalarını toplu olarak oluşturma

İlk duyduğunuzda mantıklı olur. "Hey, çevreleyen şehirlerin 100 sayfasını oluşturabilirim ve SEO her birini yüzlerce anahtar kelime için sıralamak için optimize edebilirim, değil mi?" Maalesef bu genellikle çok iyi çalışmayacak. Çoğu kişi, sayfaları oluşturmaya ve anahtar kelimeleri hedeflemeye, bu sayfalardan her birine yükselebilecek ziyaretçiler için gerçek değer sağlama konusuna odaklanmıştır.

Bunu önlemek gerekir Neden: Beni Bu, Google SEO trend başladı uğraşmak zorunda ilk şeylerden biridir, ve inan, onlar "konum halı bombalama" saptamada son derece iyi. Gerçekten bu yer sayfalarının her birini doğal alan görünümünde olan ve bu alandaki ziyaretçiler için özel olan (ana SEO bile olsa bile çok zor olacak) bu işi yapmaya çalışmazsan, bu tokatlanmanın kesin bir yoludur. bir tarafından algoritmik ceza üzerine optimize edilmiş sayfaları.

Şüphe # 3: Ücretli dizin hizmetleri

Bu çalıya vurmayacağım. Bu ücretli dizin gönderme servislerinin yaklaşık% 99,9'u önemsizdir ve bazıları aslında Google ile sorun yaşatacaktır.

Neden bunu önlemek gerekir: Onlar sadece yanı sıra onlar eskisi gibi çalışmaz. Onlarla uğraşma. Bu e-Kitabın sonunda tavsiye edecek tek bir ücretli dizin gönderme hizmeti var.

Şüphe # 4: Aşırı optimizasyon

İnsanlar hala bir sürü anahtar kelimeyi meta etiketlerine ve içeriğine sıkıştırmaya ve bu gibi aşırı optimize edilmiş sayfa URL'leri oluşturmaya çalışıyorlar:

http://mycompany.com/pho/los-angeles/ 
http://mycompany.com/pho-in-los-angeles/

Neden bunu önlemek gerekir: Bu SEO hakkında çok fazla bilgi gösterir; URL'ler çok fazla optimize edilmiştir. Anahtar kelimeyi URL'nize koymak, sitenizin Google'ın boğazının hemen altındaki bu anahtar kelime ile alakalı olduğu fikrini sıkıştırmaya çalışıyor. Bu gibi çoğu sayfa sıralamaya koyulmayacak; çünkü bunlar çok fazla optimize edilmiş durumda ve Google, ziyaretçilere SEO ve satış içeriklerini göstermekten endişeli. Doğal URL'ler ve insanlar için yazılan içerik çok daha iyi sıralanır; Bunu daha sonra bu e-Kitap'ta bulacağız.

Şüpheli # 5: İnce siteler

Bahsettiğim kişilerin belki de en sık görülen tuzakları; "Ince" olan siteler. Bu sitelerin genel olarak 10-15 sayfadan az olması ve çok küçük ve basit olması.

Neden bunu önlemelisin:

Google, ince web sitelerinden en çok sinirlidir. Niye ya? Çoğu web yöneticisi ve SEO'lar tarafından çok kolay bir şekilde oluşturulabilir ve gecede yüklenebilir; Spam web sitelerinin% 99'u 10 sayfadan az olduğundan bu kişilerle aynı kategoriye yerleştirilmek istemiyorsunuz. Daha fazla içerik ve sayfa (yüzlerce blog gönderisine sahip olanları düşünen) içeren daha büyük web siteleri, çok çaba ve özveriyle zamanla yavaş yavaş oluşturulur; Web'deki insanlar için mükemmel bir kaynak yaratmak için önemli zaman ve enerji yatırıldığından, bu sayfaların SEO amaçlarıyla oluşturulması olasılığı azdır. Zaman içinde içeriği oluştururken Google'ın da size güvenmesi daha olasıdır.

Bir sonraki bölümde, web sitenizi şehriniz (veya birden fazla şehir) için düzgün bir şekilde optimize etmeyi ele alacağız.

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR